fbpx

KAS YRA KANGOO JUMPS TRENIRUOTĖS?

Kangoo Jumps treniruotės skirtos visų amžių grupių ir įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Treniruočių metu dalyviai naudoja Kangoo Jumps šokinėjimo batus, kurie saugiai fiksuoja koją, o batuose įmontuota IPS spyruokliavimo sistema užtikrina, kad kiekviename žingsnyje būtų absorbuojamas fizinės veiklos poveikis ir mažinamas smūgių su kietu paviršiumi sukeliamas efektas. Lyginant bėgiojimą ar greitą ėjimą su įprasta avalyne, šokinėjimas su Kangoo Jumps batais mažina sportinių traumų riziką ir sąnarių susidėvėjimo galimybę.

Kangoo Jumps treniruotės metu per 10-15 minučių vidutiniškai sudeginama 100-500 kalorijų. Individualių rezultatų nukrypimas nuo vidutiniškų teorinių reikšmių priklauso nuo pratimo atlikimo intensyvumo. Kiekvienas žmogus gali pasiekti individualių rezultatų, išsiskiriančių iš pateiktos statistikos. Kangoo Jumps treniruočių metu siekiama maksimaliai efektyviai išugdyti jėgą bei greitą reakciją. Todėl naudojant Kangoo Jumps batus ir atliekant instruktoriaus rodomus pratimus fiksuojamas 25 proc. didesnis kalorijų sudeginimas, nei atliekant panašaus pobūdžio pratimus su įprasta sportine avalyne.

Kangoo Jumps treniruotės rekomenduojamos žmonėms, norintiems pasiekti maksimalų kūno energijos panaudojimą per kuo trumpesnį laiką ir užtikrinti minimalią riziką patirti sportines traumas.

RASK KANGOO JUMPS INSTRUKTORIŲ SAVO MIESTE      

RASK KANGOO JUMPS INSTRUKTORIŲ SAVO MIESTE