fbpx
Klaipėdos miesto perėjose – netikėtas sveikinimas moterims

Klaipėdos Kangoo Jumps instruktoriai siekia atkreipti dėmesį į iki šiol įvestus šokių ir sporto veiklų apribojimus, kai nuo 2020 m. lapkričio 7 d. uždaryti sveikatingumo centrai.

Norime suteikti galimybę miesto moterims nors pro automobilio lango stiklą pasidžiaugti kasdien neįprastu reginiu – ritmingu Jerusalemos judesiu Klaipėdos miesto perėjose. Populiariuoju šokių iššūkiu tapęs #JerusalemaChallenge neša nuoširdžias ir jaukias emocijas, kurių šiandien mums itin trūksta. Tai muzika, kuri priverčia nusišypsoti ir nesileisti būti sugniuždomiems karantino suvaržymų. Norime, kad šiandien – kovo 8-tąją – uostamiesčio moterys plačiai nusišypsotų ir skleistų teigiamą žinią šių sunkių išgyvenimų laikais.

 

Šiuo metu sumažėjęs fizinis aktyvumas turi didžiulį neigiamą poveikį žmonių fizinei sveikatai ir psichologinei būsenai, kasdien sulaukiame begalės skambučių dėl galimybės vėl burtis ir sportuoti drauge. Dažna moteris, kasdien besirūpinanti vaikų priežiūra ir namų tvarkymu, vis sunkiau randa būdų, kaip skirti laiko sau. Uždarius daugelį kultūros ir sporto centrų akivaizdžiai jaučiamas dar stipresnis bei sekinantis nuovargis, kuris sukelia įvairias sveikatos problemas. Tikimės, kad pandemijos gniaužtai neišvargins jūsų tiek, kad pamiršite švytinčios moteriškumo galia – nepamirškite mėgstamų malonumų ir pasitikėkite savimi.

Mielos moterys, įkvėpkite, mylėkite save, nusišypsokite! Šiandien švęsdami Tarptautinę moters dieną skirkime dėmesio moters kovai už laisvę. Būkite drąsios, būkite veržlios ir pasitikinčios savimi – jūs esate nuostabios moterys, vertos vyrų pagalbos ir pasitikėjimo. Galbūt jau greitai galėsime susitikti realiu laiku ir realioje vietoje, kartu atsipalaiduoti ir stiprinti savo kūną! Su Tarptautine moterų solidarumo diena!

Su džiaugsmu ir linkėjimais,

Kangoo Club Lietuva komanda!