fbpx

Kviečiame Jus bendradarbiauti su “KANGOO JUMPSTM ir atrasti naujas galimybes bei privalumus savo studijai ar klubui!

GALIMYBĖS, KURIAS GAUSITE DARBDAMI SU KANGO JUMPSTM

KLIENTŲ PRITRAUKIMAS

Nuo KANGOO JUMPSTM atsiradimo Lietuvoje 2013 metais, daugybė žmonių susiromėjo šia sportine įranga, todėl organizavę pažintinę treniruotę, galite lengvai surinkti pilnas grupes ir pritraukti naujus lankytojus į treniruotes su KJ batais!

KLUBO PLĖTRA DĖKA NAUJŲ IR PROGRESYVIŲ PASLAUGŲ

Naujos, modernios, unikalios KANGOO JUMPSTM įrangos atsiradimas jūsų klube leis jam pasiekti naują lygį, nes užsiėmimai bus puikus sprendimas išplėsti grupines treniruotes! Šie užsiėmimai lengvai užpildys grupinių treniruočių programų tvarkaraštį jūsų klube, o jų nauda išsklaidys bet kokias naujų klientų abejones!

NAUJAS PAJAMŲ ŠALTINIS

Šis aspektas visada yra svarbus priimant sprendimą dėl darbo su KANGOO JUMPSTM, kadangi galite organizuoti mokamas treniruotes vaikams ir suaugusiems, kurios vyksta pagal licenzijuotas programas. Be to, klubui atsiranda galimybė treniruoti žmones gryname ore! KANGOO JUMPSTM įranga suteikia galimybę dalyvauti miesto renginiuose ir surengti atvirus seminarus, tam kad pritraukti naujus žmones į klubą. Tai nereikalauja didelių išlaidų, tai yra subtilu ir įspūdinga! Taip pat nepamirškite apie pajamas, gautas iš asmeninių treniruočių ir KANGOO JUMPSTM produktų pardavimo.

PARAMA IR REKOMENDACIJOS

Jūs visada galite gauti patarimų, marketingo paramą ir rekomendacijas verslo plėtrai iš KangooClub Lietuva. Bendradarbiaudami su mumus Jūs visada NEMOKAMAI gausite muziką, bei nemokamą reklamą mūsų tinklapyje bei socialniuose tinkluose.

KOMANDA

Jūs tapsite pasaulinio prekės ženklo KANGOO JUMPSTM komandos dalimi, kuri kiekvienais metais vis labiau populiarėja pasaulyje. Visi instruktoriai, prezentoriai ir treneriai iš įvairių šalių bendrauja, dalijasi patirtimi ir susitinka tarptautiniuose KJ festivaliuose.

MOKYMAI

Mes organizuojame mokymus instruktoriams, prezentoriams, gaunantiems oficialią tarptautinę licenziją. Mokymai vyksta reguliariai. Su mokymų tvarkaraščiu jūs visada galite susipažinti svetainėje arba mūsų puslapiuose socialinuose tinkluose. Mielai organizuosime jūsų klubo darbuotojų apmokymus.

TAIP PAT

Dirbdami su KANGOO JUMPSTM , visada gausite gamintojo garantiją visai įrangai ir atsarginėms dalims.

Jūs taip pat galėsite organizuoti savo batų nuomą renginiuose.

MOKYMO PROGRAMOS

Apmokymus atlieka sertifikuoti KANGOO JUMPS treneriai.