fbpx

Klaipėdos Moterys Moterims

Tai trijų merginų kvietimas Klaipėdos mieste gyvenančioms moterims prisijungti prie neatlygintinos iniciatyvos „Klaipėdos Moterys Moterims“. Per dviejų mėnesių laikotarpį sportuojant su Kangoo Jumps batais bei laikantis dietistės ir Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų komandos sudarytos mitybos planų moterys galės patobulinti savo kūno linijas, o vis kintančių moterų figūras ir šypsenas fiksuos profesionali fotografė.

Apie mus. Mes gyvename prie banguojančios jūros ir dažnai užsukame palydėti saulės prie molo ar milžiniškų laivų pakrantės. Susitikome visai netyčia, bet šiandien esame drauge ir kviečiame prie mūsų prisijungti ir jus. Aš, Brigita, kviečiu jus kartu su manimi antradienio ir ketvirtadienio vakarais šokliuoti su Kangoo Jumps batais. Kur? Miesto širdyje – Herkaus galerijoje. Dietistė Aušra ir Klaipėdos valstybinės kolegijos ruošiamų dietistų komanda jau pasiraitojo rankoves ir nekantriai laukia jūsų. Mitybos specialistų komanda pasiruošusi sudaryti individualius mitybos planus, konsultuoti ir prižiūrėti, ar sąžiningai jų laikotės. Žavioji fotografė Loreta, ak! Tikras moteriškumo etalonas. Ji nusiteikusi įrodyti jums, kad jūs – nuostabios! Kai pamatysite savo nuotraukas – suprasite.

Kodėl būtent taip? Mūsų trijulė kviečia klaipėdietes į moteriško solidarumo iniciatyvą „Klaipėdos Moterys Moterims“ ir skatina moteris neatlygintinai dalytis gerumu ir savo gabumais. Tai nieko nekainuoja, bet sukelia šypseną kiekvienos moters veide! Moterys, būkime žavios ir kūrybingos! Junkitės prie iniciatyvos ir dalykimės gėriu! Siūlome jums drąsiai žengti pirmyn ir su kitomis klaipėdietėmis dalytis savo gerumu! Kepate nuostabaus skonio tortus? Valio! Pakvieskite Klaipėdos moteris į nemokamą tortų kepimo pamoką. Jūs atliekate tobulus makiažus? Puiku! Pakvieskite moteris į nemokamą makiažo paskaitą!

Na, bet dabar ne apie tai. Dabar apie sportą, sveikatą ir grožį.

Kiekviena klaipėdietė, norinti įsitraukti į iniciatyvą ir artimiausius du mėnesius aktyviai sportuoti Kangoo Jumps treniruotėse bei laikytis dietistų komandos sudarytų mitybos planų, gali registruotis žemiau esančioje nuorodoje ir dalyvauti projekte.

Tobuliname figūrą! Jei svarstai, kad jau laikas atsikratyti kūną kamuojančių sveikatos problemų ir padailinti kūno formas, rekomenduojame užpildyti anketą ir laukti mūsų skambučio! Nesijaudink. Padėsime ir palaikysime, Tu gali! Tik paskubėk, nes vietų skaičius ribotas. Užpildyk anketą ir ruoškis nemokamai treniruotis bent du kartus per savaitę, pagal asmeninį susitarimą konsultuotis su mitybos specialistais, o sutartu laiku – fotografuotis!

Su meile

Aušra, Brigita ir Loreta

Registracija

Iniciatyvoje kviečiame dalyvauti moteris, gyvenančias Klaipėdos mieste ar apylinkėse, norinčias per artimiausius du mėnesius padailinti figūrą ir gyventi sveikiau! Ruduo įsibėgėjo, tad treniruotes pradėsime jau antrąją spalio savaitę (antradieniais ir ketvirtadieniais 20 val. Kangoo Jumps centre (H. Manto g. 22, Klaipėda). Šventinį žiemos maratoną pasitiksime dar gražesnės!

Kilus klausimams galite rašyti mums!

Mus rasite socialiniame tinkle „Facebook“: @brigita.te, @metabolizmospecialiste, @loreta.norvaisaite.5 arba el. p. info@kangooclub.lt, tel. +370 663 39 925.

Registracija uždaryta.