fbpx
Kangoo Jumps Lietuva švenčia 10-ąjį gimtadienį

Kangoo Jumps Lietuva švenčia 10-ąjį gimtadienį

2022-ieji – metai, kai Lietuvos šokliukų bendruomenė švenčia 10-ąjį Kangoo Jumps Lietuva gimtadienį. Pirmą kartą Lietuvoje Kangoo Jumps šoklieji batai pasirodė dar 2012 metais, kai Herkaus galerijoje, kuri įsikūrusi Klaipėdos senamiestyje buvo atidaryta pirmoji Kangoo Jumps studija. Tik įkūrus pirmąją Kangoo Jumps studiją sulaukta itin daug klausimų ir susižavėjimo žvilgsnių.

Kangoo Jumps batų istorija

Kangoo Jumps batų nauda žmogaus sveikatai yra įrodyta ir patvirtinta NASOS. Kangoo Jumps batų kūrimo užuomazgos prasidėjo dar 1911 metais, kai vienas žymiausių fizikų pasaulyje Albertas Enšteinas pareiškė, jog žmogaus kūnas negali atskirti greitėjimo, lėtėjimo ir gravitacijos jėgos. Mokslininkas pateikė išvadą, kad šokinėjimo metu gaunama be galo daug naudos nereikalaujant daug iš savo kūno. Kiek vėliau prie šių tyrimų prisidėjo mokslininkas Albert E. Carter.

1970 metais A. E. Carter įrodė įpatingą šokinėjimo naudą žmogaus kūnui. Remdamiesi A. E. Carter ir kitų mokslininkų įžvalgomis bei tyrimų duomenimis 1980 metais NASA ekspertai oficialiai patvirtino nepaprastą šokinėjimo naudą. NASA mokslininkai atliko daugybę išsamių tyrimų, kurie įrodo, kaip efektyviai šokinėjimas paruošia astronautus darbui ypatingai neįprastoje aplinkoje. Astronautai išbuvę 14 dienų erdvėje, kurioje nėra gravitacijos, gali prarasti net iki 15 procentų savo kaulų ir raumenų masės, o ją greitai ie efektyviai atstatyti galima naudojant Kangoo Jumps batus. Šiandien oficialią Kangoo Jumps produkciją žymi NASA simboliai.

Kangoo Jumps kvalifikuoti instruktoriai

Per dešimtmetį Kangoo Jumps bendruomenę papildė daugiau, kaip pusšimtis kvalifikuotų instruktorių, kurie dirba visoje Lietuvoje ir kviečia gyventojus į Kangoo Jumps treniruotes. Šiandien Kangoo Jumps treniruotės organizuojamos įvairiuose Lietuvos kampeliuose, – miestuose, miesteliuose ir atokiau esančiose gyvenvietėse.

2022 metais klientų laukia staigmenos

Kangoo Jumps Lietuva kviečia registruotis į Kangoo Jumps treniruotes visus, kurie dar nėra išbandę Kangoo Jumps šokiųjų batų ir visą vasarą sportuoti pigiau. Uostamiesčio gyventojai gali pasinaudoti unikalia proga ir įsigyti mėnesinius abonementus vos už 10 eurų. Rugsėjį laukia dar daugiau staigmenų, kurios nustebins ne tik Kangoo Jumps gerbėjus, bet ir bendruomenės narius.